Mam już dość udawania ,że wszystko jest ok ! Nic nie jest dobrze !!! Męczy mnie juz wszystko cholernie! Po co się starać ? Po co wstawać z łóżka? Po co ja wogóle żyje ?!Na niczym mi nie zależy.Nic mi się nie chce . Do niczego nie dąże .Nic mnie nie cieszy . Moje życie jest jak obrazek namalowany fioletowa akwarelą na czarnym kartonie.Dorysowanie małego żółtego słoneczka nic tu nie zmieni.Muszę zmienić karton! Wyrzucić czarna farbkę .Zacząć wszystko od nowa........................
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz