piątek, 17 września 2010

Tak cholernie mi zle ................

Znowu trochę ponarzekam .Już nie daję rady z tym wszystkim .
Jestem beznadziejna ,stara i nikomu nie potrzebna .
Jak bym mogła wybierać czy mam się urodzić po raz drugi ,i znowu to wszystko przechodzić od nowa to zdecydowanie mówię nie!!!!!!
Wbrew wszystkiemu.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz