MOJE TAK ZWANE ŻYCIE
piątek, 17 września 2010
Tak cholernie mi zle ................
Znowu trochę ponarzekam .Już nie daję rady z tym wszystkim .
Jestem beznadziejna ,stara i nikomu nie potrzebna .
Jak bym mogła wybierać czy mam się urodzić po raz drugi ,i znowu to wszystko przechodzić od nowa to zdecydowanie mówię nie!!!!!!
Wbrew wszystkiemu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz