czwartek, 16 września 2010

Przydał by się zamek najlepiej z 1000 komnat...........

Chyba kupię zamek !!! Nie z racji tego ze jestem Niezależną Księżniczką tylko dlatego żebym miała co sprzątać. Najlepiej jeśli będzie miał 1000 komnat :) Będę szorować podłogi ,ścielić łóżka polerować srebra a wszystko po to żeby nie mieć czasu na rozmyślania
.Ale skąd wziąśc tyle kasy na kupno zamku? Mam!! znajdę sobie jakiegoś księcia z zamkiem . Może mnie zechce ? Może kupi mi kota ?!!! Jeden warunek Książe nie może mieć konia !!! Bo jeden książe już miał konia i odjechał na nim do swojej bajki i do swojej księzniczki !!!
 O nie nie będzie powtórki z historii nie tym razem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz