piątek, 22 października 2010
Dwie w jednej - shiza............
Mam dwie lokatorki w moim ciele. Jedna cholerna egoistka i druga taka w miarę normalna .Sama zastanawiałam się, która jestem częściej i już wiem tą cholerna egoistka .Która chce żeby tylko jej było dobrze i nie myśli o innych że przy okazji może kogoś ranić.I tak niestety jest ranie innych, choć robię to nieświadomie to nie za dobrze się z tym czuję.I tu doszła do głosu ta "w miarę normalna" a egoistka krzyczy żebym miała to wszystko gdzieś !!!! Przecież tez wiele razy zostałam skrzywdzona świadomie lub nieświadomie. Najgorzej jest jak te"dwie" się kłócą wtedy nie mogę wytrzymać sama ze sobą.Chce mi się wtedy krzyczeć tak po prostu wyjść na pole i krzyczeć !!! Wczoraj właśnie miałam taki dzień ale nie wiem dlaczego nie wyszłam i nie krzyczałam ?!!! Dziś na szczęście mam spokój obie siedzą spokojnie .A może ich nie ma ! Może gdzieś po prostu wyszły .A co będzie jak już nie wrócą ?! Będe już po prostu sobą ? HM......... CIEKAWE JAK TO JEST BYĆ POPROSTU SOBĄ
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz